Darbuotojai

Print Friendly, PDF & Email

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre dirba 35 darbuotojai: iš jų 17 yra neformalaus švietimo mokytojai, 10 dirba administracijoje  ir 8 priklauso aptarnaujančiam personalui.

 

Administracija:

Direktorė Elena Savickienė

Darbo laikas: I – IV  8.00 – 17.00

                    V  8.00 – 16.45

Pietų pertrauka: 12.00 – 12.45

Direktorės pavaduotoja ugdymui Eglė Budrytė – Vilbikė

Darbo laikas: I – IV  8.00 – 17.00

                    V  8.00 – 16.45

Pietų pertrauka: 12.00 – 12.45

Pavaduotojo ugdymui pareigybės aprašymas

Direktorės pavaduotojas ūkio reikalams Rolandas Sinkevičius

Darbo laikas: I – IV  7.30 – 16.00

                    V  7.30 – 16.00

Pietų pertrauka: 11.30 – 12.00

Direktoriaus pavaduotojo ūkiui pareigybės aprašymas

Vyr. Finansininkė Reda Brazienė

Darbo laikas: I – IV  8.00 – 17.00

                    V  8.00 – 16.45

Pietų pertrauka: 12.00 – 12.45

Finansininko pareigybės aprašymas

Metodininkė Skirmutė Juškevičienė

Darbo laikas: I – IV  8.00 – 17.00

                    V  8.00 – 16.45

Pietų pertrauka: 12.00 – 12.45

Metodininko pareigybės aprašymas

Sekretorė Jolita Kepenienė

Darbo laikas: I – IV  8.00 – 17.00

                    V  8.00 – 16.45

Pietų pertrauka: 12.00 – 12.45

Sekretoriaus pareigybės aprašymas

Specialistai darbui su jaunimu: Audrius Kairys, Rasa Venclovė (dirba pagal atskirą darbo grafiką)

Specialisto darbui su jaunimu pareigybės aprašymas

Jaunimo darbuotojos mobiliam darbui su jaunimu: Kristina Sinkevičienė ir Ernesta Laškovaitė (dirba pagal atskirą darbo grafiką)

Jaunimo darbuotojo pareigybės aprašymas

Neformalaus švietimo mokytojai, kurie visus ugdo ir moko kokių nors paslapčių:

Eglė Budrytė – Vilbikė – programa „SkautAUK“;

Ilona Viltrakienė – programa „Vaidybinės improvizacijos“;

Stazė Zelinauskaitė –  Dailės studija;

Eglė Rutkauskienė – Vytelių pynėjų būrelis;

Gintarė Akucevičienė – Vokalinė studija, būrelis „Nykštukas“, būrelis „Pelėdžiukų mokyklėlė“, programa „Gyvo balso perlai“;

Edita Linkevičienė – Vokalinė studija „Akimirka“;

Aušra Dragan –  floristikos būrelis, programa „Fitodizaino studija“;

Sonata Jankienė – Liaudies šokių raiškos studija „Vyželė“;

Eglė Kaminskienė – programa „Šiuolaikinio šokio studija“;

Jonas Juškevičius – programa „Jaunasis fotografas“;

Danė Paukštaitienė – programa „Skambėk, daina“;

Irada Miltinienė – programa „Anglų kalbos artelė“;

Audronė Gurinskienė – būrelis „Dailė specialiųjų poreikių vaikams“;

Vaida Plaušinienė – programa „Spalvų studija“;

Aira Lažauninkienė – programa „Jaunieji gamtos tyrinėtojai“;

Andrius Birštonas – būrelis „Jaunasis pasienietis“, programa „Vizualiųjų menų būrelis“;

Romualdas Ramanauskas – būrelis „Jaunieji šauliai“.

 

Besirūpinantys, kad visiems VVJC būtų gera dirbti ir mokytis:

Valdas Tautvydas ir Vytenis Povilaitis, pastatų ir statinių einamojo remonto darbininkai;

Laimutis Kainauskas – energetikas;

Chalilas Zufarovas – kompiuterininkas;

Daiva Bernotaitienė – valytoja;

Inga Ulevičienė – valytoja;

Eglė Žindžiuvienė – budėtoja;

Rima Buchovienė – kiemsargė, budėtoja.