YPATINGA VAIDYBINIŲ IMPROVIZACIJŲ BŪRELIO SAVAITĖ

Print Friendly, PDF & Email

p3270162Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vaidybinių improvizacijų būrelis (vad. Ilona VILTRAKIENĖ) kovo 24 dieną dalyvavo Vilkaviškio viešosios bibliotekos organizuotame renginyje, skirtame Tarptautinei vaikų knygos dienai, – Vaikiškos knygos šventėje „Vaikystė su knyga“. Bet apie tai jau rašėme.

p3260152Kovo 26 dieną Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre vyko teatro šventė ,,Kaukė“, kurioje dalyvavo Didvyžių socialinės globos namų gyventojai (vad. D. Dereškienė); Vilkaviškio rajono Paežerių pagrindinė mokyklos dramos būrelis (vad. L. Skaisgirienė), Pilviškių „Santakos“ gimnazijos dramos būrelis (vad. R. Bakūnienė); Gražiškių gimnazijos dramos būrelis (vad. R. Kvirevičienė); VVJC anglų kalbos būrelis (vad. I. Miltinienė) ir šventės šeimininkai – VVJC vaidybinių improvizacijų būrelis (vad. I. Viltrakienė). Pasidžiaugėme puikiais vaidinimais, o pabaigoje skaniais tortais su kaukės logotipu. Dėkojame visiems kolektyvams už nuostabius pasirodymus!

Kovo 27 dieną Vilniuje vyko teatro festivalis ,,Žodžiai“, kuriame dalyvavo 17 grupių iš Vilniaus, Kauno, Jonavos, Skuodo, Radviliškio, Gargždų, Zarasų, Alytaus ir Vilkaviškio. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vaidybinių improvizacijų būrelio moksleiviai rodė du etiudus. Už juos buvo apdovanoti diplomais: III grupė ,,Už šmaikščiausią temos atskleidimą“, II grupė už ,,Drąsiausią dramaturgiją ir atmosferos sukūrimą“. VVJC mokiniai taip pat kaip nugalėtojai apdovanoti 130 eurų kuponu (po 65 kiekviena grupė) pramogoms pasirinktame „UNO Parks“ nuotykių parke. Dalyvius vertino komisija : dramaturgė Teklė Kavtaradzė, rašytoja Aurelija Čeredaitė ir aktoriai Beata Tiškevič-Hasanova ir Ramūnas Cicėnas.