KŪRYBINĖ DIRBTUVĖ „PAPJĖ MAŠĖ“

Print Friendly, PDF & Email

Kūrybinės dirbtuvės  ,,PAPJĖ MAŠĖ“ kviečia neabejingus menui vaikus, išbandyti, išmokti ar patobulinti savo gebėjimus lipdant, dirbant, kuriant su papjė mašė technika.

Lipdymas  su papjė mašė technika – tai pažintis su formomis, popieriaus raiškos galimybėmis ir darbo technologijomis. Vadovas žvelgia į vaiką kaip į kūrėją. Daugiau šio būrelio akimirkų gali rasti čia. 

Užsiėmimų metu skatinamos vaiko kūrybinės galios, lavinami lytėjimo ir regėjimo pojūčiai, išmonė, pastabumas, plėtojamas gebėjimas analizuoti, kūrybingai veikti ir improvizuoti. Ši technika skatina vaikų vaizduotę, išradingumą, kūrybiškumą. Užsiėmimų metu kursime įvairiausias kaukes Užgavėnių šventei, lipdysim vazas, dėžutes ir įgyvendinsite savo kūrybinius sumanymus. Užsiėmimų metu taip pat būna pertraukėlės, kurių metu vaikai gali atsigerti arbatos ar pažaisti stalo žaidimus.

Programoje gali dalyvauti mokyklinio amžiaus vaikai. Dirbama nedidelėse vaikų grupelėse (iki 12 vaikų)  jaukioje,  meniškoje aplinkoje. Mokytojas gali individualiai koreguoti darbelius, jų eigą, aptarti vaikui rūpimas idėjas.

Mokytoja Sandra Matuzaitė