DAILĖS TERAPIJOS BŪRELIS

Print Friendly, PDF & Email

Jeigu Jūsų vaikas nemažai laiko praleidžia piešdamas ar lipdydamas; Jeigu dažnai ką nors konstruoja ar klijuoja; Jeigu namie jau visos sienos nuo mažens apipieštos ar aprašinėtos; Jeigu jo ar jos mintyse nuolatos knibžda įvairiausių sumanymų ar idėjų; Jeigu norėtų geriau išmokti piešti, lipdyti, sužinoti daugiau apie vaizduojamąją dailę… „Dailės terapijos,, būrelis padės įgyvendinti Jūsų vaiko kūrybinius sumanymus. Reikia tik ateiti į VVJC, parašyti prašymą ir sutartį, kad vaikas galėtų lankytį šį būreli ir viskas. Daugiau būrelio nuotraukų galite rasti čia.

„Dailės terapijos“ būrelyje ugdomi vaikai nuo 2 iki 16 metų,   pagal savo gebėjimus  skirstomi į atskiras amžiaus grupes.

,,Dailės terapija“– tai dailės būrelis vaikams, jaunimui. Tai jauki ir kūrybinė erdvė meniniams gebėjimams lavinti. Su įvairaus amžiaus mokiniais  dirba mokytoja turinti pedagoginį išsilavinimą ir darbo patirtį. Šiame dailės būrelyje vaikai  piešia, tapo, lipdo iš molio, modelino,  klijuoja koliažus, kuria erdvines skulptūras, susipažįsta su grafikos spauda, meno istorija ir kt.
Dailės pamokėlėse dirbama pagal  įvairius projektus, programas, paremtas vaizduojamosios dailės principais, adaptuotas pagal mokinių amžių bei sugebėjimus.

 Svarbiausia – kūrybiškumas. Darbe su vaikais stengiamasi nenaudoti paruoštų, iškirptų formų ar trafaretų.  Vaiko ranka nupieštas, nors ir ne visai tobulas apskritimas bus visada įdomesnis, negu mokytojo paruoštas.  Vaikams suteikiama  laisvė patiems nuspręsti kaip kurti, neduodant  „žingsnis po žingsnio” instrukcijų. Jeigu mokytojui rūpės  vaiko mintys  tik tam, kad pakeistų jas pagal save,  nepadės joks instrumentas,  jokios įmantrios dailės priemonės, o vaiko kūrybiškumas bus užslopintas. Tad jei esi neabejinga menui , kviečiam apsilankyti penktadieniai  nuo 13val iki 17val.(mokyklinukai) ir šeštadieniais nuo 9val. iki 13val.( ikimokyklinukai) mūsų  užsiėmimuose.

Mokytoja Sandra Matuzaitė