Home Informacija Mėnesio darbo planas PRAŪŽĖ RAJONINĖ LIAUDIES KŪRYBOS ATLIKĖJŲ POPIETĖ „VAIKŲ KIEMAS”!

PRAŪŽĖ RAJONINĖ LIAUDIES KŪRYBOS ATLIKĖJŲ POPIETĖ „VAIKŲ KIEMAS”!

0
PRAŪŽĖ RAJONINĖ LIAUDIES KŪRYBOS ATLIKĖJŲ POPIETĖ „VAIKŲ KIEMAS”!
Print Friendly, PDF & Email

43Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras skatina jaunąją kartą domėtis savo krašto kultūra, siekia skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius folkloro atlikėjus, tad penktadienį, kovo mėnesio 22 dieną, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre įvyko tradicinė kasmetinė jau devintą kartą organizuojama Rajoninė lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų popietė „Vaikų kiemas”.

Į renginį sugužėjo jaunieji liaudies kūrybos atlikėjai ir puoselėtojai įvairių Vilkaviškio rajono darželių, mokyklų ir etnokultūros būrelių. Šiemet popietė „Vaikų kiemas” sulaukė neįtikėtinai didelio dalyvių skaičiaus, į ją susirinko ypač daug liaudies kūrybos mylėtojų – net 379 vaikai ir 42 juos ruošę mokytojai.

4Jaunieji lietuvių liaudies kūrybos atlikėjai šoko ratelius ir įvairius šokius, minė mįsles ir dalinosi liaudies sukauptomis patarlėmis, legendomis, sakmėmis, priežodžiais ir paerzinimais, pristato parengtas programėles, atliko tradicinę liaudies instrumentinę muziką ir, žinoma, džiugino visus žiūrovus žaviomis lietuvių liaudies dainų melodijomis.

Visi kolektyvai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis – jau tradiciškai keptais grybukais – bei Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro padėkos raštais už lietuvių liaudies kūrybos puoselėjimą.

Smagu ir džiugu, kad šis renginys kasmet pritraukia vis daugiau dalyvių, lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų bei puoselėtojų, o mes tik pažadame, kad susitiksime kitais metais!

Daugiau akimirkų iš renginio rasite ČIA!


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here