Home Naujienos PRAĖJO ANTRASIS SEMINARAS „NEFORMALIOJO UGDYMO METODAI” 03-07

PRAĖJO ANTRASIS SEMINARAS „NEFORMALIOJO UGDYMO METODAI” 03-07

0
PRAĖJO ANTRASIS SEMINARAS „NEFORMALIOJO UGDYMO METODAI” 03-07
Print Friendly, PDF & Email

dscf5789aTrečiadienį, kovo mėn. 7 dieną, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre dar kartą rinkosi jaunimo darbuotojai, neformalaus švietimo mokytojai, aktyvūs jaunimo lyderiai, ikimokyklinių įstaigų ir bendrojo lavinimo mokyklų pedagogai kartu pasisemti patirties Neformaliojo ugdymo srityje, nes dėl itin didelio susidomėjimo ir poreikio šiais metais jau antrą kartą  suorganizuotas seminaras „Neformaliojo ugdymo metodai” (pirmasis seminaras rengtas vasario mėn. 22 d.)!

Šįkart VVJC darbuotojos: direktorė Elena Čepaitė, metodininkė Eglė Budrytė, neformaliojo švietimo mokytojos Svajūnė ir Ilona, sukvietė net 35 Vilkaviškio rajono žmonės, dirbančius su vaikais ir jaunimu, kurie norėjo sužinoti naujų neformaliojo ugdymo metodų, įgyti daugiau patirties ir tiesiog smagiai praleisti dieną! O dalyviai buvo iš Vilkaviškio pradinės mokyklos, Lopšelio – darželio „Pasaka”, Lopšelio – darželio „Buratinas”, Lopšelio – darželio „Eglutė”, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro; Alvito šv. Kazimieto globos namų, Klausučių seniūnijos, Vilkaviškio rajono Paežerių pagrindinės mokyklos, Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus.

dscf5728aSeminaras „Neformaliojo ugdymo metodai” paremtas praktiniu mokymusi, todėl teorijos šiame kurse buvo itin mažai. Dalyviai puikiai įsijautė į siūlytus metodus, nepabūgo lektorių siūlomų iššūkių. Ko tik nevyko – kurtos eilės, odės neformaliajam ugdymui, suvaidintos scenos iš Titaniko, brista per krokodilų upę, narplioti mazgai, ieškota išėjimo iš labirinto ir vykdyta kita įvairiapusė veikla. Diena buvo labai intensyvi ir aktyvi, bet manome, kad pasisekusi puikiai.

Atrodo, kad dalyviams seminaras taip pat patiko ir buvo naudingas (pastebėjome iš seminaro vertinimų anketų), tad pažadame, kad tokio pobūdžio seminarą būtinai dar organizuosime ateityje! Ypač tie, kurie į seminaro grupę jau nebetilpo, o tokių buvo nemažai sekite informaciją!


DAUGIAU AKIMIRKŲ IŠ SEMINARO GALITE RASTI ČIA!