Skautai buvo žygyje

Birželio 19 – 20 dienomis skautų būrelio (vad. Eglė Budrytė-Vilbikė) mokiniai buvo išvykę į Metelius, Metelių regioninį parką, kur ėjo žygį amžiaus grupėmis, dalyvavo vakaro programoje ir skautoramose.