S. Nėries pagrindinės mokyklos 8 D klasės mokiniai ir juos atlydėjusi mokytoja Dalia Lapaitienė parodoje „Kas sakė, kad bus lengva” klausėsi Vaikų ir jaunimo centro direktorės Elenos Čepaitės pasakojimų apie miniatiūrų parodą, apie Jurbarką, Vincą Grybą, dailės šakas, rūšis ir žandrus, įkvėpimą ir t.t.
Dėkojame apsilankiusiems





