Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės kvietimas įsitraukti į „Baltojo paukščio“ akciją

Print Friendly, PDF & Email

Artėja gražiausios metų šventės! Šia proga pirmoji ponia Diana Nausėdienė kviečia kiekvieną savivaldybę, pasitelkiant savo kuruojamas įstaigas ar nevyriausybines organizacijas, įsitraukti į „Baltojo paukščio“ akciją. Šia akcija siekiame suburti visuomenę kūrybiškumui, susitelkimui, bendrystei ir tiesiog smagiam bei linksmam užsiėmimui. Pirmosios ponios kvietimas pridedamas.

Kviečiame dienos centrų, mokyklų vaikus, bendruomenes, šeimas – mažus ir didelius susieiti smagiam  užsiėmimui – kalėdinių eglutės papuošimų – paukščių vėlimui iš vilnos. Kviečiama pagaminti baltus paukščiukus, kurie jaukiai nutūps ant Prezidentūros eglės ir pasklis kaip Jūsų gerumo banga per Lietuvą. Prisegame ir vėlimo instrukciją. Video instrukciją rasite čia.

Nuveltų paukščiukų Prezidentūroje laukiama iki š. m. lapkričio 23 dienos, kad jie spėtų ant svarbiausios rūmų eglės nutūpti iki jos įžiebimo.

Darbelius maloniai prašome pasiuntinių paštu siųsti adresu S. Daukanto a. 3, 01122 Vilnius. Taip pat kiekviena savivaldybė centralizuotai gali juos pristatyti tiesiogiai į Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliariją (įėjimas iš Universiteto g.). Kilus klausimų prašome kreiptis į Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos kanclerio patarėją Tomą Stončių telefonu 8 706  61 821 arba elektroniniu paštu tomas.stoncius@prezidentas.lt.

Tikime, kad, artėjant išskirtinėms metų šventėms, savo veiklos kasdienybėje rasime laiko įgyvendinti gražias, visus mus telkiančias idėjas – lai pasiruošimas šventėms būna jaukus, suburiantis, smagus ir šiltas.

Pridedama:

Instrukcija

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija