All articles

Ketvirtadienis, 23 lapkričio 2017

RASOS LAŠELIAI

 

Trečiadienis, 22 lapkričio 2017

LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS

Edukacijų metu sužinojome, kokių savybių reikia žmogui, kuris treniruoja delfinus, taip pat išgirdome daug įdomių faktų apie delfinus. Kol vyko pamoka, mūsų akį nuolat traukė žaismingi delfinai, kurie kvietė žaisti su kamuoliu ir noriai mums pozavo fotografuojami.

Kito užsiėmimo metu stebėjome jūrų liūtų maitinimą, vėliau sužinojome apie skirtingas ruonių rūšis, kurie gyvena Baltijos jūroje ir kituose žemynuose.

Nors ir pavargę po ilgos kelionės, tačiau pasisėmę daug neišdildomų įspūdžių, grįžome sau pažadėję dar ne kartą sugrįžti į šią unikalią edukacinę erdvę.

Vadovė Aira Lažauninkienė.

Antradienis, 21 lapkričio 2017

GROK JURGELI

Lapkričio 18d. "Vyželė" ir "Šokio raiškos studija" dalyvavo respublikinėje kapelų šventėje "Grok Jurgeli" Kauno sporto halėje.

Pirmadienis, 20 lapkričio 2017

FLORISTINIŲ DARBŲ PARODA

Kviečiame dalyvauti Floristinių darbų parodoje - konkurse "Žiemos stebuklai". Daugiau informacijos tel. 8-342-20814.

Ketvirtadienis, 16 lapkričio 2017

VYŽELĖS STUDIJOS ŠOKĖJŲ PASIRODYMAI


Lapkričio 22d. (trečiadienį) 18 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79). Respublikinio vaikų liaudiškų šokių kolektyvų renginių ciklo „Po malūno sparnais“ IV koncertas, kuriame kartu su vaikų meno kolektyvais: „Šėltinis“, „Malūnėlis“, „Kalvelis“, „Papartėlis dalyvaus ir Vyželės jaunimas. Šis koncertas skirtas šokių kolektyvo "Malūnėlis" 40 - metų jubiliejui paminėti.

Trečiadienis, 15 lapkričio 2017

SKANDINAVŲ KNYGOS SAVAITĖ

"Vaidybinių improvizacijų" grupė dalyvauja "Skandinavų knygos" savaitėje. Lapkričio 13-19d.

IŠVYKA Į KAUNO MUZIKINĮ TEATRĄ

 

ATRASK SAVE DALYVIAI LANKĖSI VVJC

 

Antradienis, 14 lapkričio 2017

CENTRO DARBUOTOJŲ IŠVYKA Į VARŠUVĄ

Kultūros namai „KADR“ – pats naujausias kultūros centras Varšuvos mieste. Jam vadovauja direktorius Zbignevas Darda, kuris ir supažindino mus su švietimo kultūros situacija ir reformomis Lenkijoje, aprodė centrą. http://www.dkkadr.waw.pl/.

Kultūros namai – modernus ir šiuolaikiškas 7000 kv. metrų pastatas, kuriame dirba 90 instruktorių, 27 darbuotojai. Vyksta 115 skirtingų užsiėmimų, kuriuos lanko apie 1500 žmonių. Taip pat rodomi filmai, vyksta renginiai. Lapkričio mėnesį suplanuoti 48 įvairaus žanro renginiai. Yra erdvės jaunimui, bendruomenės patalpos, kuriose gali rinktis ir asmenys, ir organizacijos. Kiekvienas aukštas turi savo grindų spalvą ir paskirtį. Visur šilta tiek fizine, tiek dvasine prasme.

Aptarėme ir būsimą jaunimo mainų projektą, skirtą mūsų valstybių Nepriklausomybių atkūrimo šimtmečiui.

Domėdamiesi edukacinėmis erdvėmis ir programomis aplankėme naują, 2014 metais atidarytą, Lenkijos žydų istorijos muziejų, atveriantį galimybę geriau susipažinti su spalvinga jau 1000 metų trunkančia Lenkijos žydų bendruomenės istorija, paženklinta Holokausto tragedijos. Šiame muziejuje sutelktas dėmesys ne į daugybę istorinių eksponatų, o į daugialypės terpės instaliacijas, atskleidžiančias Lenkijos žydų bendruomenės praeitį bei atkuriančias jų kasdienio gyvenimo scenas. Tai puikus muziejus, gavęs ne vieną šalies ir tarptautinį apdovanojimą, kuris įdomus vaikams bei jaunimui.

Sekančią dieną lankėmės Karaliaus rūmuose (Karališkoje pilyje), kur XIV a. toje vietoje stovėjo Mazovijos kunigaikščio pilis, kurią XVII a. pr. perstatė Žygimantas III Vaza. II-ojo pasaulinio karo metais pilis buvo beveik visiškai sugriauta, o vėliau atstatyta ir joje įkurtas muziejus. Tai nuolatinių ir laikinų parodų centras.

Taip pat apžiūrėjome Lenkijos sostinės – Varšuvos – senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai nuostabūs pastatai, didingi parkai, gausybė muziejų, kitos lankytinos vietos Varšuvoje ir vietinis gyvenimo ritmas tikrai paliko teigiamą įspūdį…

Nuostabias akimirkas įamžino fotografas Jonas Juškevičius.Pirmadienis, 13 lapkričio 2017

KVIEČIAME Į NEMOKAMĄ PASKAITĄ

Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon