2019

Ketvirtadienis, 06 birželio 2019

ŠEIMOS ŠVENTĖ NYKŠTUKO BŪRELYJE IR PELĖDŽIUKŲ MOKYKLĖJĖLE

Pirmadienis, 03 birželio 2019

KVIEČIAME Į MOKINIŲ PAGERBIMO CEREMONIJĄ

KELIAUJANTI DAINA

Ketvirtadienis, 30 gegužės 2019

SKAUTŲ IŠVYKA Į METELIŲ REGIONINĮ PARKĄ

Po rikiuotės žaidėme trumpą ir linksmą susipažinimo žaidimą. Baigę jį lipome į apžvalgos bokštą, o užlipę matėme Dusios ir Metelių ežerus. Pasigrožėję gamtos vaizdais ir gyvūnija toliau važiavome į Metelių regioninio parko lankytojų centrą. Ten supomės ant vienintelių Lietuvoje supynių ant vandens bei su jomis truputėlį plaukėme. Tuomet pasiėmėme reikalingiausius daiktus išėjome į pažintį žygį, į kurį mus lydėjo regioninio parko darbuotojas, taip pat skautas brolis Artūras. Žygio metu pamatėme daug įspūdingų dalykų bei daug ką sužinojome, pavyzdžiui, kad Lietuvoje yra vabzdžiaėdžių augalų, mus pamokė kaip valgyti dilgėles. Miške buvo ir klausimų, į kuriuos reikėjo atsakyti, bei įvairių kliūčių. Grįžę iš žygio ėjome daryti pietus, o kol viskas virė buvo galima ir išsimaudyti ežere. Po pietų turėjom laisvo laiko, vieni šokinėjo guma, o kiti bendravo tarpusavyje. Vėliau susiskirstėme į tris grupes ir aplankėme lankytojų centrą. O savo dienos iškylą užbaigėme rikiuote prie Dusios ežero, kurioje buvo duodami įžodžiai ir į savo skautišką šeimą priėmėme penkias seses ir viena brolį. Po rikiuotės susitvarkėme stovyklavietės vietą ir išvažiavome namo. Dėkojame br. Artūrui už šiltą priėmimą. mes būtinai dar sugrįšime į Metelius! Buvo tikrai labai smagi diena!

Skautės Vilija Buragaitė ir Kamilė Matulaitytė, patyrusi skautė Aistė Plukaitė.

Trečiadienis, 29 gegužės 2019

KONCERTAS - VOKALINĖS STUDIJOS IR GYVO BALSO PERLŲ PROGRAMOS

Antradienis, 28 gegužės 2019

VYŽELĖ

Savaitgalį (gegužės 25 d) Šakių kultūros centre vyko respublikinis ugdymo įstaigų ir kultūros centrų liaudiškų šokių kolektyvų konkursinis festivalis "Jievaro tiltu", skrtas Juozo Lingio 100- osioms metinėms paminėti. Renginyje, kurį kartu su Šakių kultūros centru organizavo Lietuvos nacionalinis kultūros centras, dalyvavo 11 jaunimo šokių grupių iš Joniškio, Šakių, Šiaulių, Akmenės, Punsko, Anykščių, Panevėžio ir Vilkaviškio. Vyželės jaunimas iškovojo II vietą ir buvo apdovanoti piniginiu prizu. Vienintelė konkurso nominacija už išraiškingiausiai atliktą Juozo Lingio šokį "Aštuonnytis" taip pat atiteko Vyželės šokėjams.
Birželio mėnesį Vyželės jaunimas ir jauniai savo programą pristatys festivalyje Šilutėje, o sezoną užbaigs studijos koncertu Vilkaviškio miesto šventės metu.

Pirmadienis, 27 gegužės 2019

DAILĖS STUDIJOS PARODOS ATIDARYMAS

GAMTININKAI KELIAUJA

Vėliau aplankėme Rambyno kalną, Vilkyškių mokykloje įrengtą lauko klasę, parką Viešvilėje.

Vadovė Aira Lažauninkienė.

Ketvirtadienis, 23 gegužės 2019

DEIMANTĖS ČĖSNAITĖS PARODA

Pirmadienis, 20 gegužės 2019

PASIILGOME VASAROS

Kviečiame aplankyti Dailės studijos mokinių darbų parodą, kuri veikia Vilkaviškio kultūros centre 9 kabinete, parodos pristatymas gegužės 25 d.

Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon