All articles

Ketvirtadienis, 08 vasario 2018

GRIPAS - REKOMENDACIJOS GYVENTOJAMS

Lietuvoje siaučiant gripo epidemijai ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijoms (ŪVKTI) Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai primena, kaip apsisaugoti nuo gripo ir ŪVKTI.

Gripo epidemijos metu rekomenduojama:

  • dažnai plauti rankas;
  • kosint ir čiaudint prisidengti burną;
  • neplautomis rankomis stengtis neliesti akių ir burnos;
  • vengti masinių žmonių susibūrimo vietų;
  • gerai vėdinti patalpas ir plauti jas;
  • vengti sąlyčio su sergančiais asmenimis;
  • sveikai maitintis;

Pajutus pirmuosius gripo ar ŪVKTI simptomus, rekomenduojama kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, ten šeimos gydytojas paskirs reikiamą gydymą.

Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės vasario 5-9 d. vykdo akciją skirtą gripo prevencijai. Šios akcijos metu gyventojams dalinamos skrajutės apie gripą bei vienkartinės medicininės kaukės.

Linkime būti sveikiems bei rūpintis savo ir artimųjų sveikata.

Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

ŠOK 2018

 

 

Pirmadienis, 05 vasario 2018

A. ŽMUIDZINAVIČIAUS PIEŠIMO OLIMPIADA 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Trečiadienis, 17 sausio 2018

JAUNIEJI VOKALISTAI PATEKO Į DAINŲ DAINELĘ

Į kitą etapą "Dainų dainelės" pateko Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro "Jaunųjų vokalistų" ugdytiniai - Barbora Kinderytė, Ieva Andriulionytė, Emilija Klimašauskaitė, Žyginta Jašinskaitė, Gerda Papartytė, Žygimantas Foktas ir Justas Plioplys, vadovė – E. Linkevičienė.

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ zoninis etapas vyks sausio 24-ąją 10 val. Vilkaviškyje, Vilkaviškio kultūros centre. Jame dalyvaus Birštono, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Marijampolės, Prienų rajono, Šakių rajono ir Vilkaviškio rajono savivaldybių atstovai.
Dalinamės atrankos koncerto akimirkomis.
Antradienis, 16 sausio 2018

PROTMŪŠIS SKIRTAS SAUSIO 13 DIENĄ PAMINĖTI

 

 

 

 

 

DAINŲ DAINELĖS I - ASIS ETAPAS

 

SKAUTAI RINKOSI KARALIUOSE


Antrą dieną programoje laukė vadovo Almanto paruoštas pabėgimo kambarys (teko gerai pagalvoti, kaip išsilaisvinti , o su vadove Egle gilinomėsi į patyrusių skautų programą bei planavomw projektus 
Kokia sueiga patyrusiems skautams ir kandidatams į juos, jei nebūtų iššūkių! Šįkart iššūkiai buvo rimti - maisto gamyba. Pirmąją dieną vakarienei reikėjo pateikti grikius, kiek įdomiau, tad sueigos dalyviai gamino grikių ir kalakutienos kotletus bei grikius su daržovėmis! Net ir nemėgstantyt grikių kirto iš peties - kotletų neliko nei vieno!
Bet didžiausias iššūkis buvo šeštadienio pietūs - CEPELINAI!!! Taip perskaitėte labai teisingai, mes gaminome CEPELINUS! Patys tarkavom bulves (ir keletas kraujo lašelių paskanino cepelinus), malėme mėsą, spaudėme bulves, darėm ir t.t.. O kokie nuostabūs buvo!!!
Tad štai kokia smagi buvo mūsų sueiga!

Sueigoje dalyvavo 2 kandidatai į patyrusius skautus, 8 patyrę skautai, 2 vadovai ir daug vyr. skautų bei kandidatų į juos!

Kaip visada labai dėkojame mus lankantiems vyr. skautams ir kandidatams į juos! "Medeinos" vyr. skaučių draugovė ir Antano Gustaičio skautų vyčių būrelis.Pirmadienis, 08 sausio 2018

PROTMŪŠIS

Trečiadienis, 03 sausio 2018

ŠILKO TAPYBOS PRADŽIAMOKSLIO DARBAI

PASAKŲ TROBELĖ

 

Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon