2017

Ketvirtadienis, 21 gruodžio 2017

SU ARTĖJANČIOMIS ŠVENTĖMIS

Antradienis, 19 gruodžio 2017

TARPTAUTINĖ ANTIKORUPCIJOS DIENA

Vadovė Irada Miltinienė, Metodininkė Agnė Vasiliauskaitė.

Pirmadienis, 18 gruodžio 2017

BETLIEJAUS TAIKOS UGNIS

 

Penktadienis, 01 gruodžio 2017

KVIEČIAME UŽPILDYTI ANKETĄ

Mieli mokytojai, tėvai ir ugdytiniai, kviečiame užpildyti anketą. Mums Jūsų nuomonė svarbi. Iš anksto dėkojame už atsakymus.

https://apklausa.lt/f/giluminis-isivertinimo-tyrimas-lfds5up.fullpage

Antradienis, 28 lapkričio 2017

MOKOMĖS ŽIŪRĖDAMI FILMUS

Kito susitikimo metu kalbėsimės apie matytą istoriją, apibūdinsime pagrindinį veikėją, jo draugus, iliustruosime mintis. Kuo mums naudinga tokia mokymosi forma? Turėjome galimybę mokytis ne mokykloje – įgijome įvairesnės patirties. Bus plėtojami gebėjimai analizuoti, interpretuoti bei argumentuoti savo išvadas remiantis matytu filmu. Filmo žiūrėjimas – tai mokinių ir jų tėvelių buvimas kartu, stiprinant tarpusavio santykius. Ir toliau sieksime patirti įvairius mokymosi būdus ir formas!

„Gudručių“ būrelio vadovė
Gintarė Gudeliauskė


Pirmadienis, 27 lapkričio 2017

KAUNAS TALENT 2017

 

LITHUANIAN CUP 2017

Lapkričio 23-24 d. "Šiuolaikinio šokio" nariai dalyvavo tarptautiniame šokių čempionate "Lithuanian Cup 2017" Klaipėdoje. Ir užėmė 1 vietą. Sveikiname!!!
Vadovė Eglė Kaminskienė.

Ketvirtadienis, 23 lapkričio 2017

RASOS LAŠELIAI

 

Trečiadienis, 22 lapkričio 2017

LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS

Edukacijų metu sužinojome, kokių savybių reikia žmogui, kuris treniruoja delfinus, taip pat išgirdome daug įdomių faktų apie delfinus. Kol vyko pamoka, mūsų akį nuolat traukė žaismingi delfinai, kurie kvietė žaisti su kamuoliu ir noriai mums pozavo fotografuojami.

Kito užsiėmimo metu stebėjome jūrų liūtų maitinimą, vėliau sužinojome apie skirtingas ruonių rūšis, kurie gyvena Baltijos jūroje ir kituose žemynuose.

Nors ir pavargę po ilgos kelionės, tačiau pasisėmę daug neišdildomų įspūdžių, grįžome sau pažadėję dar ne kartą sugrįžti į šią unikalią edukacinę erdvę.

Vadovė Aira Lažauninkienė.

Antradienis, 21 lapkričio 2017

GROK JURGELI

Lapkričio 18d. "Vyželė" ir "Šokio raiškos studija" dalyvavo respublikinėje kapelų šventėje "Grok Jurgeli" Kauno sporto halėje.

Powered by Bloogie
Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon