2018

Pirmadienis, 31 gruodžio 2018

BALTA PASAKA


Vienas iš konkurse "Balta Pasaka" dalyvavusių mūsų mokinių tapo laureatu tai Julija Levulytė. Jau vasaros darbuose pastebėta,kad mergina puikiai piešia stilizuotus žmones,tai žinoma turi įtakos ir šiuolaikinio vaiko,šiuolaikinė aplinka -bet nežiūrint į tai Julija sukuria savitą braižą,o tai ir yra meninis požiūris kūrybą .Malonu tai,kad kūryba kuri leidžia ne tik tobulėti,bet ir išreikšti save.
Galėčiau daug pasakoti apie mūsų veiklą ir labai meniškus-atsidavusius menui savo mokinius,bet netrukus galėsime pakviesti į šių mokslo metų I-o pusmečio parodą "Nuo vasaros iki dabar..."
Linkiu kūrybinio polėkio visiems,o jei ką sudomino dailės studijos veikla prašome užsukti į mūsų kūrybines erdves,jei patiks- pasilikite,gal atrasite to kurio ieškote ir nerandate...
Dailės Studijos vadovė- Zelinauskaitė Stasė.

JUBILIEJINIS KONCERTAS

Choreografė Sonata Jankienė 1998 metais subūrė pirmąjį „Vyželės“ šokėjų kolektyvą ir liaudiškų šokių paslapčių juos moko iki šiol. Ši mokytoja yra nepakeičiama kolektyvo siela, o „Vyželės“ nariai jau seniai save vadina viena didele šeima. Studijoje šokio meno paslapčių mokosi apie šimtas 4–19 metų amžiaus vaikų ir jaunimo. Studijos kolektyvų programoje yra ne tik lietuvių liaudies, bet ir kitų tautų šokiai, stilizuotos kompozicijos. Šventiniame koncerte gražiausius pasirodymus ir šokių kompozicijas žiūrovams dovanojo ne tik dabartiniai mokiniai, bet ir anksčiau kolektyvą lankę jo nariai, kurie susibūrė iš įvairiausių Lietuvos kampelių ir net užsienio šalių būtent šiam jubiliejiniam koncertui. Viso koncerto metu žiūrovai negailėjo garsių aplodismentų, o jam pasibaigus liko ilgam sužavėti puikaus pasirodymo. Vėliau į sceną skubėjo visi, kurie norėjo pasveikinti kolektyvą sulaukus gražaus dvidešimtmečio. Nuoširdžiausius sveikinimus ir padėkos žodžius kolektyvo vadovei Sonatai Jankienei išsakė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis taip pat įteikė kolektyvui dovaną – piniginį čekį. Su kolektyvo švente sveikino Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, kuri taip pat šoka liaudiškus šokius ir puikiai žino tą neapsakomą jausmą, kuris aplanko pasirodant scenoje.
„Vyželės“ šokėjai yra nepamainomi miesto, rajono ir apskrities renginių dalyviai, savo pasirodymais papuošiantys šventes. „Vyželė“ taip pat yra nuolatinė respublikinės Dainų šventės dalyvė. Kolektyvo pasiekimų sąraše yra daugybė laimėjimų. Vieni svarbiausių: respublikinio šokių konkurso „Šokio erdvėje“ jaunučių grupėje iškovotas Didysis prizas, respublikinio šokio konkurso „Norim kilt“ charakterinio šokio kategorijoje, jaunimo grupėje užimta II vieta, 2012 m. ir 2016 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių grupių, ansamblių, studijų konkurse „Aguonėlė“ – „Vyželės“ šokių studija apdovanota I laipsnio diplomu, 2017 m. pavasarį „Vyželės“ jaunimo šokių grupė tapo respublikinio jaunimo ir suaugusiųjų šokių konkurso „Pora už poros“ laureatais, kolektyvui suteikta aukščiausia – I-ojo meninio lygio kategorija. Kolektyvas savo programą pristato ir užsienyje – dalyvauja Lenkijos bei Vokietijos festivaliuose.


SVEIKA ŽIEMUŽE


MEŠKUTĖS KALĖDOS

Sušalti mums neleido "Šiuolaikinio šokio" ir "Jaunųjų šokėjų" studijos (vad. E.Kaminskienė) ugdytinės. "Jaunųjų gamtos tyrinėtojų (vad. A.Lažauninkienė), "Jaunųjų britų klubo" (I. Miltinienė) ugdytiniai. Popchoro Abėcėlės (vad. D. Paukštaitienė) ugdytiniai praskaidino nuotaiką kalėdinėmis dainomis. Ir "Išgyvenimas skautaujant" (vad. E. Budrytė- Vilbikė) vaišino karšta arbata ir įvairiausiais saldumynais.
Šias gražias akimirkas įamžino "Jaunojo fotografo" (vad. J.Juškevičius) ugdytiniai.

Ketvirtadienis, 20 gruodžio 2018

KALĖDŲ SENELIO DIRBTUVĖS

 

Antradienis, 18 gruodžio 2018

DALYVAVOME BETLIEJAUS TAIKOS UGNIES PERDAVIME

 

X FAKTORIUS

 

Trečiadienis, 12 gruodžio 2018

ŽIEMOS PUOKŠTĖ


III vieta - Emilija Pasalauskaitė „Sugalvok norą“
III vieta - Raminta Bliūdžiūtė „Pabiro žvaigždės“

Pirmadienis, 10 gruodžio 2018

FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS

III vieta Viktorija Zaveckaitė. Nominacija už kūrybinius ieškojimus Roberta Klimaitė. Padėka Agnei Dirsytei

LITHUNIAN CUP

 

Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon