Kviečiame dalyvauti floristikos darbų parodoje, o mokytojus - seminare!

Spausdinti
( 1 Balsas ) 
Sukūrė Sekmadienis, 15 sausio 2012

    Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras 2012 m.sausio 23 – 31 dienomis kviečia 1 – 12 klasių mokinius dalyvauti floristinių darbų parodoje „ANTRASIS AUGALO GYVENIMAS". Laukiame mokinių paruoštų floristinių paveikslų ir/arba koliažų, pakabinamos ir/arba pastatomos kompozicijų.

Floristinių darbų kūrimui gali būti naudojami įvairūs džiovinti augalai ir gamtinės medžiagos - samanos, gilės, kaštonai, kankorėžiai, šakos, lapai ir kt.; kaip pagalbines priemones galima naudoti popierių, kartoną, vielutę, odą, kita. Darbai gali būti autoriniai ir kolektyviniai, o jų skaičius neribojamas.

Paveikslelis    Apie savo dalyvavimą parodoje praneškite iki sausio 20 d. tel.: 8 342 20814 arba el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Gamtosauginių, technologijų, dailės, floristikos ir kitų būrelių moksleiviai, kviečiame aktyviai dalyvauti!

    SEMINARAS MOKYTOJAMS: floristikos seminaras „Antrasis augalo gyvenimas" vyks sausio 30 dieną Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre, 9 val. Seminaro lektorės: R.Buragienė (Virbalio vidurinės mokyklos floristikos būrelio vadovė) ir E.Jočienė (individualios įmonės „Toma" savininkė, floristė).

 Registracija dėl dalyvavimo seminare: tel. 861496294 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Kviečiame dalyvauti!

Copyright 2011 Kviečiame dalyvauti floristikos darbų parodoje, o mokytojus - seminare!. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon