TRYS KARALIAI PAMIŠKĖJ

Spausdinti
( 0 Balsai ) 
Sukūrė Antradienis, 15 sausio 2019

Sausio 5-6 d. "Išgyvenimas skautaujant" (vad. E. Budrytė- Vilbikė) organizavo draugovės sueigą "Trys karaliai pamiškėj".
Patyrę skautai susirinkę iš vakaro sausio 4 d. gilino komandinio darbo įgūdžius, sprendė galvosūkius, diskutavo, pažindinosi su kitomis skautiškomis organizacijomis, mokėsi dainų su s. Miglė Būdaitė.

Skaityti daugiau...

TRADICINIS TARPTAUTINIS PAGARBOS BĖGIMAS

Spausdinti
( 0 Balsai ) 
Sukūrė Pirmadienis, 14 sausio 2019

Sausio 12d. „Jaunojo pasieniečio“ būrelio nariai (vad. A. Birštonas) Vilniuje startavo tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtas žuvusiesiems už Lietuvos laisvę 1991 metais pagerbti. Jau 28-ąjį kartą vyksiantis bėgimas prasidėjo nuo žuvusiųjų poilsio vietos Antakalnio kapinėse ir driekėsi Vilniaus gatvėmis iki televizijos bokšto.

Skaityti daugiau...

PAJUSK SKAMBANČIĄ ŽIEMĄ

Spausdinti
( 0 Balsai ) 
Sukūrė Pirmadienis, 14 sausio 2019

Sausio 12d. Popchoro "Abėcėlės" vadovė D. Paukštaitienė ir ugdytinė G. Bendžiūnaitė dalyvavo dainos ir šokio studijos "Kotita" koncerte, Marijampolėje.

Skaityti daugiau...

DĖL PRANEŠIMO APIE KORUPCINIO POBŪDŽIO NUSIKALSTAMAS VEIKAS

Spausdinti
( 0 Balsai ) 
Sukūrė Trečiadienis, 09 sausio 2019

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba, atsižvelgdama į 2018 m. birželio 27 d. priimto Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo pakeitimus ir papildymus, atkreipia institucijų dėmesį ir primena, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo apie jam žinomą korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką privalo pranešti Specialiųjų tyrimų tarnybai, Lietuvos Respublikos prokuratūrai arba ikiteisminio tyrimo įstaigai.

Skaityti daugiau...

SVARBI INFORMACIJA DĖL NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO MOKESČIO

Spausdinti
( 0 Balsai ) 
Sukūrė Pirmadienis, 07 sausio 2019

BALTA PASAKA

Spausdinti
( 2 Balsai ) 
Sukūrė Pirmadienis, 31 gruodžio 2018

 

Apžvelgdami 2018-ųjų rudens pusmečio veiklą-surengtomis parodomis-išlydėtų studentų ,vasaros darbų,bei ta pačia studentų keliaujančia paroda po rajoną,galime pasidžiaugti ir dalyvavimu konkursuose.

Skaityti daugiau...

Copyright 2011 VVJC - Naujienos. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon